Ana səhifə > Daxili Təqaüd >> Təqaüdçülər >>> Siyahısı >>>> 2009-2010-cu il II semestr

Sıra sayı Soyadı, adı, atasının adı ATM-in adı Kurs Fakultə İxtisas
1 Abbaszadə Fərid Hikmət o. ADNA 1 İPA Avtomatika və HT
2 Abdullayev Cavid Xudafət o. ADNA 1 İPA Avtomatika və HT
3 Alxaslı Şəhriyar Babək o. ADNA 1 QNM NQ mühəndisliyi
4 Babakişiyev Rüfət Sənan o. Qafqaz Un. 1 Mühəndislik Avtomatik sist. və HT-nın proqram təminatı (Kompüter mühəndisliyi)
5 Babayev Əsəd Rafiq o. ADNA 1 Geoloji kəşfiyyat Geologiya mühəndisliyi
6 Babayev Teymur Zaur o. ADNA 1 İ, BİM və M Kompüter elmləri
7 Cəfərova Fidan Qəhrəman q. ADNA 1 İ, BİM və M Kompüter elmləri
8 Feyzullayeva Nərmin Rauf q. ADNA 1 Geoloji kəşfiyyat Geofizika mühəndisliyi
9 Hacıyev Bəhmən Əkbər o. ADNA 1 İPA Proseslərin avtomatlaşdırılması muhəndisliyi
10 Hüseynov Rüfət Faiq o. ADNA 1 QNM NQ mühəndisliyi
11 İbrahimov Fuad Maarif o. ADNA 1 Geoloji kəşfiyyat Geologiya mühəndisliyi
12 İbrahimzadə Elnur Nizami o. ADNA 1 QNM NQ qurğuları mühəndisliyi
13 İsmayılov Elnar Kamran o. ADNA 1 İPA İnformasiya texnologiyaları və sistemlərinin mühəndisliyi
14 Məlikov Mehman Paşa o. ADNA 1 Geoloji kəşfiyyat Geologiya mühəndisliyi
15 Məmmədov Rəhman Salam o. Qafqaz Un. 1 Mühəndislik Avtomatik sist. və HT-nın proqram təminatı (Kompüter mühəndisliyi)
16 Mirzəyev Rahid Hümmət o. ADNA 1 QNM NQ mühəndisliyi
17 Musayeva Lalə Əhməd q. ADNA 1 İPA Avtomatika və HT
18 Mustafayev Rəhman Elman o. ADNA 1 QNM NQ mühəndisliyi
19 Muştaqov Yusif Fizuli o. ADNA 1 Geoloji kəşfiyyat Geologiya mühəndisliyi
20 Nağıyev Bəhram Nofəl o. ADNA 1 QNM NQ mühəndisliyi
21 Niftiyev Elman Vadim o. ADNA 1 Energetika Elektrik mühəndisliyi 
22 Qasımov Peyruz Rafael o. ADNA 1 QNM NQ mühəndisliyi
23 Salmanov Orxan Adil o. ADNA 1 QNM NQ mühəndisliyi
24 Seydixanov Nurlan Vəlican o. ADNA 1 QNM NQ qurğuları mühəndisliyi
25 Soltanov Çingiz Şərafəddin o. AzMİU 1 İnşaat İnşaat mühəndisliyi
26 Soltanzadə Hidayət İslam o. Qafqaz Un. 1 Mühəndislik Avtomatik sist. və HT-nın proqram təminatı (Kompüter mühəndisliyi)
27 Şükürzadə Müşviq Vaqif o. ADNA 1 Geoloji kəşfiyyat Geologiya mühəndisliyi
28 Sultanlı Sərxan Elxan o. ADİU 1 Kredit-iqtisad  Maliyyə
29 Yolçuyev Orxan Yusif o. Qafqaz Un. 1 Mühəndislik Avtomatik sist. və HT-nın proqram təminatı (Kompüter mühəndisliyi)
30 Yusifli Pərviz Eldar o. ADNA 1 Energetika Elektrik mühəndisliyi
31 Abdullayev Ayaz Arif o. BDU 2 Tətbiqi riyaziyyat və kibernetika İqtisadi kibernetika
32 Ağayev Vüqar Rakif o. Qafqaz Un. 2 Mühəndislik Avtomatik sist. və HT-nın proqram təminatı (Kompüter mühəndisliyi)
33 Baharova Aynur Zakir q. ADNA 2 Energetika Sənaye müəssisələrinin elektrik təchizatı
34 Baxışov Ülfət Çingiz o. ADNA 2 İ, BİM və M Tətbiqi riyaziyyat
35 Əkbərov Fərhad Ələkbər o. ADNA 2 QNM NQY işlənməsi və istismarı
36 Əliyev Namiq Radil o. ADNA 2 QNM FQY işlənməsi və istismarı
37 Əliyev Zaur İlqar o. Qafqaz Un. 2 Mühəndislik Avtomatik sist. və HT-nın proqram təminatı (Kompüter mühəndisliyi)
38 Əmirquliyev Fuad Feyruz o. Qafqaz Un. 2 İqtisadiyyat və idarəetmə Maliyyə və kredit
39 Əmmayev Təbriz Bilal o. ADNA 2 İ, BİM və M Mühəndis iqtisadiyyatı və idarəetmə
40 Gülgəzli Toğrul Qabil o. ADİU 2 Maliyyə (XİQ) Maliyyə və kredit
41 Hacılı Zeynalabdın Hüseyn o. Qafqaz Un. 2 Mühəndislik Avtomatik sist. və HT-nın proqram təminatı (Kompüter mühəndisliyi)
42 Heydərli Nadir Eldar o. BDU 2 Tətbiqi riyaziyyat və kibernetika İnformatika
43 Hüseynov Ayxan Rasim o. ADİU 2 BİM BİM
44 İsgəndərov Orxan Həmzə o. Qafqaz Un. 2 Mühəndislik Avtomatik sist. və HT-nın proqram təminatı (Kompüter mühəndisliyi)
45 İsmayılov Fərhad Rauf o. ADNA 2 QNM NQ mühəndisliyi
46 Məhərov Kamran İbrahim o. Qafqaz Un. 2 Mühəndislik Avtomatik sist. və HT-nın proqram təminatı (Kompüter mühəndisliyi)
47 Məmmədov Azər Nazim o. ADNA 2 QNM FQY işlənməsi və istismarı
48 Məmmədov Elnur Elxan o. ADNA 2 QNM FQY işlənməsi və istismarı
49 Mirzəyev Nicat Təyyub o. ADNA 2 Energetika Elektroenergetika (Tempus)
50 Mürsəlli Kənan Nizami o. ADNA 2 QNM NQY işlənməsi və istismarı
51 Musayev Mirhüseyn Mirzahir o. ADNA 2 Geoloji kəşfiyyat Geoloji kəşfiyyat
52 Novruzov Şəhriyar Abasət o. Qafqaz Un. 2 Mühəndislik Avtomatik sist. və HT-nın proqram təminatı (Kompüter mühəndisliyi)
53 Pirazi Anar Nağı o. ADNA 2 Geoloji kəşfiyyat NQY axtarışı və kəşfiyyatı
54 Quluzadə Fərid Samir o. ADNA 2 QNM NQ mühəndisliyi
55 Qurbanlı Orxan Talverdi o. AzMİU 2 İnşaat Sənaye və mülki tikinti
56 Sadıqov Maarif Rəsul o. ADNA 2 Kimya-texnologiya Ətraf mühitin mühəndis mühafizəsi
57 Salayev Asəf Əzizağa o. ADNA 2 QNM NQY işlənməsi və istismarı
58 Şıxıyev Tural Hafiz o. ADNA 2 QNM FQY işlənməsi və istismarı
59 Talıbova Aysel Üzeyir q. ADNA 2 QNM NQY işlənməsi və istismarı
60 Yolçuyev Nihad Qüdrət o. BDU 2 Tətbiqi riyaziyyat və kibernetika Tətbiqi riyaziyyat
61 Aslanov Rəşad Çapay o. ADNA 3 QNM NQY işlənməsi və istismarı
62 Babayev Arif Eldar o. BDU 3 Tətbiqi riyaziyyat və kibernetika İnformatika
63 Babayev Orxan Baba o. ADNA 3 İPA İnformasiya sistemləri
64 Bayramov Həmidağa Fuad o. ADNA 3 QNM NQY işlənməsi və istismarı
65 Cəfərli Zaur Həsən o. ADNA 3 QNM NQ quyularının qazılması
66 Ədilxanova Səidə Marat q. ADNA 3 İ, BİM və M Tətbiqi riyaziyyat
67 Əkbərli Toğrul Ramiz o. ADİU 3 Maliyyə (XİQ) Maliyyə və kredit
68 Əliyev Sənan Sadıx o. ADNA 3 QNM NQY işlənməsi və istismarı
69 Əliyeva Ləman Tahir q. ADNA 3 Kimya-texnologiya Ətraf mühitin mühəndis mühafizəsi
70 Əsədov Ayaz Murquz o. Qafqaz Un. 3 Mühəndislik Sənaye mühəndisliyi
71 Hacıyev Elvin Tərlan o. ADNA 3 QNM NQY işlənməsi və istismarı
72 Həmzəyev Baba Şahi o. ADNA 3 QNM NQY işlənməsi və istismarı
73 Həsənov Qalib Ədalət o. ADNA 3 İ, BİM və M BİM
74 Kərimov Abdulla Əziz o. ADNA 3 QNM NQY işlənməsi və istismarı
75 Kərimov Ədilxan Yaşar o. ADNA 3 Geoloji kəşfiyyat NQM geologiyası
76 Kərimov İlqar Qaçay o. ADNA 3 QNM NQY işlənməsi və istismarı
77 Lətifov Cəmil Rəssam o. ADNA 3 QNM NQY işlənməsi və istismarı
78 Məmmədov Elvin Məhəbbət o. ADİU 3 BİM BİM
79 Mikayılov Çingiz Kərim o. ADNA 3 QNM NQ quyularının qazılması
80 Qaziyev Kamran Yusif o. ADNA 3 QNM NQY işlənməsi və istismarı
81 Qulaməliyev Rəhim Məmməd o. ADNA 3 QNM NQY işlənməsi və istismarı
82 Quliyev Elnur Zakir o. ADNA 3 QNM NQY işlənməsi və istismarı
83 Quliyev Sərxan Teyyub o. ADNA 3 İ, BİM və M Kompüter riyaziyyatı
84 Sadıqlı Aysel Bəhruz q. ADNA 3 Mühəndis iqtisadiyyatı Menecment (NQçıxarma sənayesi üzrə)
85 Sadıqlı Orxan Əsgər o. ADNA 3 QNM NQY işlənməsi və istismarı
86 Seyidbəyli Həsən Rasim o. ADNA 3 İ, BİM və M NQ sənayesinin iqtisadiyyatı və idarə edilməsi
87 Soltanov Rüstəm Şükür o. ADNA 3 QNM NQ quyularının qazılması
88 Teymurova Səbinə Timur q. ADNA 3 İ, BİM və M Tətbiqi riyaziyyat
89 Vahabov Gürsel İldırım o. ADNA 3 QNM NQ quyularının qazılması
90 Xalıqov Nicat Məmmədağa o. ADNA 3 İPA Avtomatlaşdırma və İT 
91 Abbaslı Tural Rəhim o. ADNA 4 İPA Avtomatlaşdırma və İT 
92 Abışov Xəyyam Novruzəli o. ADNA 4 Energetika Elektrik təchizatı
93 Axundov Nurlan Şahin o. ADİU 4 Ekologiya və təbiətdən istifadə Ətraf mühitin mühafizəsi və təbii ehtiyatlardan səmərəli ist
94 Axundzadə Qorqud Tahir o. ADNA 4 QNM NQY işlənməsi və istismarı
95 Bayramov Əhəd Baba o. ADNA 4 QNM NQY işlənməsi və istismarı
96 Dəmirova Türkan Minbər q. ADNA 4 Kimya-texnologiya NQ emalı ve alternativ enerji texnologiyası
97 Əliyev Elşən Aqil o. ADNA 4 QNM NQY işlənməsi və istismarı
98 Əsgərov Murad Hikmət o. ADNA 4 QNM NQY işlənməsi və istismarı
99 Eyvazov Elçin Ələddin o. ADNA 4 QNM NQY işlənməsi və istismarı
100 Fərzəliyev Kənan Faiq o. ADNA 4 İPA İnformatika və HT
101 İsmayılova Tamilla Hacı q. ADNA 4 Geoloji kəşfiyyat NQY axtarışı və kəşfiyyatının geofizi üsulları
102 Kravtsova Yelena Aleksandrovna ADNA 4 Geoloji kəşfiyyat  FQY geologiyası və kəşfiyyatı
103 Məhərrəmov Rəşad Nəsir o. ADNA 4 Energetika Elektrik stansiyaları
104 Məmmədquliyev Vüqar İsa o. ADNA 4 İ, BİM və M Biznesin təşkili və idarə edilməsi
105 Mollayev Rövşən Akif o. ADNA 4 QNM NQY işlənməsi və istismarı 
106 Mövsümov Eltun Xanmurad o. ADİU 4 Maliyyə Maliyyə-kredit
107 Mustafayev Nizam Nazim o. AzMİU 4 İnşaat Sənaye və mülki tikinti
108 Mustafayev Vüqar Mustafa o. ADNA 4 Neft-mexanika Texnoloji maşınlar və avadanlıqlar
109 Novruzov Kamran Ehtibar o. ADNA 4 QNM NQY işlənməsi və istismarı
110 Qasımov Ayaz Allahverdi o. ADNA 4 Geoloji kəşfiyyat NQM geologiyası
111 Qasımov Qasım Mirbala o. ADNA 4 Mİ və idarəetmə Yanacaq energetika sahələrinin iqtisadiyyatı
112 Qocayev Cavid Cəmil o. ADNA 4 Energetika Elektroenergetika (Tempus)
113 Qocayev Mücahid Hikmət o. ADNA 4 Geoloji kəşfiyyat NQY axtarışı və kəşfiyyatının geofiziki üsulları
114 Quliyev Fərid Xanlar o. ADNA 4 Geoloji kəşfiyyat NQM geologiyası
115 Qurbanova Nigar Əfruz q. BDU 4 Tətbiqi riyaziyyat və kibernetika İnformatika
116 Seyidova Gültəkin Nizami q. ADNA 4 Geoloji kəşfiyyat Geologiya mühəndisliyi
117 Təsilov Coşqun Eyvaz o. AzTU 4 Elektrotexnika və energetika Elektrotexnika və elektromexanika
118 Vəlizadə Səftər Vəli o. ADNA 4 İ, BİM və M Biznesin təşkili və idarə edilməsi
119 Xuduyeva Ceyhunə Kamil q. ADNA 4 İ, BİM və M Kompüter riyaziyyatı
120 Yusifov İlkin Mahmud o. ADNA 4 QNM NQY işlənməsi və istismarı
121 Bağırova Nigar Rauf q. ADNA M-1 Energetika Elektroenergetika sistemləri və şəbəkələri
122 Cəfərov Səməd Eldar o. BDU M-1 Geologiya Tətbiqi geokimya, mineralogiya, petrologiya
123 İsgəndərov Tərlan Həmzə o. Qafqaz Un. M-1 İnstitut MBA - Maliyye və kredit 
124 İsgəndərova Könül Mustafa q. ADNA M-1 Tempus  Ətraf mühitin mühafizəsi və neft sənayesi
125 Kazımov Elzamin Kamandar o. AzDİA M-1 Mİ və idarəetmə Strateji idarəetmə
126 Məmmədova Vüsalə Asəf q. ADNA M-1 Kimya-texnologiya NQ emalı texnologiyası
127 Mirzəyev Cavid Əlizadə o. ADNA M-1 Energetika İstilik energetikası, maşın və qurğuları
128 Mirzəyev Pərviz Etibar o. ADNA M-1 Geoloji kəşfiyyat Mədən geofizikası
129 Nəbiyev Namiq Şavələd o. ADNA M-1 QNM NQ nəqli və saxlanması
130 Novruzova Günay Novruzəli q. ADNA M-1 İ, BİM və M Enerji menecmenti (Tempus)
131 Quliyev Hafiz Atlıxan o. ADNA M-1 QNM NQ kəmər və anbarlarının lay-si, tik-si və istismarı
132 Zəkiyev Zamir Zabit o. AzMİU M-1 İnşaat Bina və qurguların nəzəriyyəsi və layihələndirilməsi
133 Hüseynov Aqil Nizami o. ADNA M-2 Energetika Sənaye istilik energetikası
134 Hüseynov Asəf Vaqif o. ADNA M-2 QNM NQY işlənməsi və istismarı
135 Kərimov Məhərrəm İsa o. ADNA M-2 İ, BİM və M İstehs. və xidmət sah-nin iqt. və id. edilməsi
136 Məmmədov İsaq Məmmədəmin o. ADNA M-2 Geoloji kəşfiyyat NQY axtarışı və kəşfiyyatının geofizi üsulları
137 Məmmədov Rəşad Seyfəddin o. ADNA M-2 QNM NQ quyularının qazılması
138 Qasımov Çingiz Ümid o. ADNA M-2 Energetika Elektrik təchizatı
139 Rizvanov İsmayıl Nazim o. ADNA M-2 QNM NQ nəqli və saxlanması
140 Səfərov Rövşən Behbudalı o. AzMİU M-2 Tikinti-iqtisad Menecment (inşaatda)